Jaký máte názor na takového "rybáře"

volná diskuse k tématu rybolovu a věcem s ním souvisejícím

Jaký máte názor na takového "rybáře"

Příspěvekod Vladimír Krpeš » pon 08. čer 2009 23:52:49

Právě jsem dorazil domů, byl jsem pracovně v Lovo a jelikož z posledních informací vím,že se tam na plavebním kanálu pytlačí, nedalo mi to a zajel se tam podívat. Z posledních zpráv jsem věděl,že tam jezdí někdo malým červeným autem a chytá jako by se nechumelilo!! Ač nás musel vidět jak přijíždíme, evidentně mu to moc nevadilo!! Já být v jeho kůži vzal jsem nohy na ramena nebo skočil do vody a přeplaval to. Auto tam stálo zaparkované přímo u kanálku, než jsme k němu seběhli seděl v autě a dělal mrtvého brouka,že čeká na přítelkyni nebo co to plácal. Prohlídl jsem mu auto,kde měl složený rybářský vercajk, pak vzal baterku a šel se podívat k vodě. Hned pod autem v křoví měl hozený prut a v trávě se mrskal sumec rovných 130cm!! ještě byl živej tak jsem ho po vyfotografování hned pustil, vzal jsem si od něj povolenku a málem mě trefil šlak!!!! Letošní povolenka a v ní má napsáno, cituji :
16.4. - kapr 90cm bez uvedení váhy
17.4. - kapr 78cm -//-
18.4. - kapr 66cm -//-
19.8. - sumec 160cm -//-
30.9. - tolstolobik 106 cm 23kg
1.10. - candát 90cm 7,5kg
10.10. - sumec 162cm bez uvedení váhy
12.10. - kapr 73cm 7,5kg
Na to,že je dnes, resp. bylo 8.6. to je slušný výkon!!! Fak jsem byl rudý vzteky a držel se,aby jsem ho nehodil do vody!! Toho kluka znám od malička, on mě taky hned poznal a tak začal, jestli by to nešlo nějak udělat a hlavně,aby jsem to neříkal jeho tátovi!! Jsem zvědavej jak ho v MO Roudnice n.L kde je členem ohodnotí. Dostanou jeho povlenku i s fotkou toho sumce,kterého jsem zachránil před jistou smrtí!! Doufám,že si min. do konce roku nezachytá!!! Já bych ho hned nechal vyloučit z ČRS a to na pořád!! Takový člověk nemá u vody co dělat!!!
Vladimír Krpeš
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 03. lis 2008 16:12:17

Re: Jaký máte názor na takového "rybáře"

Příspěvekod Petr Růžek » stř 10. čer 2009 16:14:42

Ahoj Láďo,
tak takový rybář určitě nemá mezi rybářema co dělat to je na vyloučení z našich řad.
Petr
Petr Růžek
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 07. říj 2008 11:39:27


Zpět na obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron