Ochrana trofejních kaprů - projekt K70

volná diskuse k tématu rybolovu a věcem s ním souvisejícím

Re: Ochrana trofejních kaprů - projekt K70

Příspěvekod Luděk Sláma » stř 14. led 2009 8:08:56

Pokusim se sehnat co nejvíce hlasů .Takže já jako normální rybář se můžu dostavit na schůzy která se koná 8.3 od 10 hod. v Luně ?
Luděk Sláma
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 13. led 2009 17:19:23

Re: Ochrana trofejních kaprů - projekt K70

Příspěvekod Luděk Sláma » stř 14. led 2009 8:44:27

Pokusím se sehnat co nejvíce hlasů.Takže mohu přijít na schůzy která se koná 8.3. od 10 hod. v Luně ? A ještě k tý petici , mohou ji podepsat i lidi kteří nejsou rybáři ?
Luděk Sláma
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 13. led 2009 17:19:23

Re: Ochrana trofejních kaprů - projekt K70

Příspěvekod Vladimír Krpeš » čtv 15. led 2009 17:30:14

Pokud se nepletu tak v Luně se 8.3. koná členská schůze Místní skupiny Litoměřice, teda alespoň v to doufám ;) Už z názvu je zřejmé,že se jedná o členskou chůzi a ty jsi členem MS Litoměřice! Takže ano. Každý člen té či oné Místní skupiny při MO Litoměřice (máme jich 5) má právo se zúčastnit členské schůze své MS. Dříve to byla dokonce povinnost každého člena se zúčastnit této schůze!! Byly tam snad i nějaké sankce za neúčast,ale nikdo je stejně neuplatňoval ;) dnes už povinná není. Proto to taky vypadá jak to vypadá.

A ještě k těm podpisům : měli by to být rybáři
Vladimír Krpeš
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 03. lis 2008 16:12:17

Re: Ochrana trofejních kaprů - projekt K70

Příspěvekod Luděk Sláma » čtv 15. led 2009 20:11:01

Na tu schůzi se určitě dostavim , ale nevim jestli tam budu něco platný . Jestli tam bude halda důchodců tak doufam že nás tam neukamenujou ,že chceme dát horní míru kapra. Jinak jsem vytiskl petici na K - 70 sehnal jsem už pár rybářů který tomu fanděj a rádi to potškrtnou . Petici jsem dal i do rybářství Cyklo - Hoby. Doufam že to nějak nevadí ,snažim se pro to udělat maximum aby konečně příští rok nám to vyšlo . Kdyby člověk proto mohl udělat víc .
Luděk Sláma
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 13. led 2009 17:19:23

Re: Ochrana trofejních kaprů - projekt K70

Příspěvekod Vladimír Krpeš » pát 16. led 2009 17:29:12

To víš,že to nevadí!! Chtěl jsem jí tam dát taky,ale nějak nestíhám!! Jestli máš možnost tak jí stáhni a dej jí ještě k Frantovi,až se vrátí z Maroka a nech mi tam ještě jednu navíc, vyzvednu si jí tam a dám jí do Lovosic do Colmicu, mám to tam taky domluvené. Nebo kdyby jsi měl cestu kolem tak jí tam vyhoď. Dík. Bohužel se na chůzi MS Litoměřice nedostanu, budu ten víkend na srazu CzechCarpu v Humpolci. ;)
Vladimír Krpeš
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 03. lis 2008 16:12:17

Re: Ochrana trofejních kaprů - projekt K70

Příspěvekod Luděk Sláma » pát 16. led 2009 18:47:41

Kdy se vrátí Franta náhodou nevíš ? Proto mi nezvedal telefony . ;) Do Lovosic to hodim to neni žádný problém a až se vrátí Franta tak mu jich tam taky pár nechám . Ještě z jedním kolegou scháníme podpisy pár jich máme ale furt to neni ono, snad se to ještě pořádně rozkřikne . Jinak pozdravuj v Humpolci . Pokusim se sehnat na tu schůzy ještě několik lidí co jsou pro K - 70 čim víc tim líp . :twisted:
Luděk Sláma
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 13. led 2009 17:19:23

Re: Ochrana trofejních kaprů - projekt K70

Příspěvekod Vladimír Krpeš » úte 20. led 2009 17:47:25

Fery by se měl vrátit snad příští víkend, jel tam snad na 14 dní, když už tak už ;) Pak nějak ještě proberem tu schuzi, dám ti pár rad co a jak.;)
Vladimír Krpeš
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 03. lis 2008 16:12:17

Re: Ochrana trofejních kaprů - projekt K70

Příspěvekod Rybář dolní Labe » pon 26. led 2009 17:21:55

Plně souhlasím s panem Krpešem a má mou plnou podporu. Ale bohužel si myslím že to nebude mít moc velkou šanci na úspěch. Protože nejen představitelé
v Ústí nad Labem tak i někteří z MO Litoměřice rozhodně nejsou pro. Ale pokud budu moci nějak pomoci dejte vědět a budu se plně angažovat.
K panu Fidlerovi samozřejmě zajdu. S úctou a pozdravem Rybář dolní Labe.
Rybář dolní Labe
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 26. led 2009 16:57:58

Re: Ochrana trofejních kaprů - projekt K70

Příspěvekod Luděk Sláma » pon 26. led 2009 17:28:59

Pár rad na tu schůzi se mi určitě bude hodit díky.Tak až budeš mít chvilku tak dej vědět. ;)
Luděk Sláma
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 13. led 2009 17:19:23

Re: Ochrana trofejních kaprů - projekt K70

Příspěvekod Rybář dolní Labe » pon 26. led 2009 18:13:44

Budu se snažit také přijít na členskou schůzy MS protože chci hlasovat pro K-70 a dostat ji v platnost.
A také se zeptat na přivlastňování lovných míst. Ikdyž vím že se to nesmí tak bohužel jsem se setkal s tím
že jsem byl vyhozen a když jsem se odvolával na rybářský řád bylo mi vyhrožováno násilnou likvidací.
Samozřejmě nemohu říct JETO VĚC RYBÁŘSKÉ STRÁŽE protože pokud by byla dotyčnému odebrána povolenka
za týden by mu byla vrácena. Podle mého je toto přísné porušení rybářského řádu. A jak se řiká takový člověk u
vody nemá co dělat. Takže adekvátní trest by bylo stop na jednu sezonu a nebo zrušení členství. Pokud těmto lidem neukážeme
jak jse mají u vody chovat tak se opravdu může někdy stát že někomu dojde trpělivost a v lepším případě to
bude jen přeražená sanice.
Rybář dolní Labe
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 26. led 2009 16:57:58

PředchozíDalší

Zpět na obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron