Anonymita ???

volná diskuse k tématu rybolovu a věcem s ním souvisejícím

Anonymita ???

Příspěvekod Vladimír Krpeš » sob 15. lis 2008 21:15:53

Myslíte si,že je vhodné zde na tomto fóru diskitovat pod "rouškou " anonymity??? Já osobně si mylím,že každý uživatel by měl o sobě uvést,alespoň nějaké "relevantní" údaje. Proč???
1) Přeci se nestydím za své jméno, za svými názory si stojím a nebojím se je uvést pod svým jménem!!!
2)Obávám se,že zde pak dojde por rouškou anonymity k různým útokům, napadní, vůlgárnostem apod.

Bohužel taková je má zkušenost z jiných dostupných fór u nás!!! Doufám,že admin nedopustí,aby se to zde zvrhlo v nějaké nepřístojnosti a vulgárnosti!!
Vladimír Krpeš
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 03. lis 2008 16:12:17

Re: Anonymita ???

Příspěvekod miky » úte 25. lis 2008 12:12:55

Ahoj lidi,

Vláďa má pravdu, řeší se tu natolik "horká" témata, že anonymita nahrává k osobním výpadům a nadávkám, pak nezbyde jen mazat, mazat a dávat bany....

Tímto vás všechny zdravím ;)
miky
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. lis 2008 11:23:54

Re: Anonymita ???

Příspěvekod snow » čtv 05. kvě 2011 7:16:17

Dobrý den.
Dnes jsem se zaregistroval na toto fórum pod přezdívkou snow i když si někdo může myslet že je to kvůli anonymitě tak opak je pravdou mé jméno Roman Pajer (Liběšice) mnohým návštěvníkům nic neřekne ale pod touto přezdívkou mě zná hodně lidí z Litoměřic (hlavně fanoušků hokeje). ;)
snow
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05. kvě 2011 7:01:53

Re: Anonymita ???

Příspěvekod Jan Šlosr » úte 17. kvě 2011 19:31:02

Ahoj Láďo,máš pravdu a moji podporu.Každý slušný a zodpovědný člověk,by se měl pod svůj názor,nápad myšlenku podepsat vlastním jménem.
Nedělám si však iluze,neb 65 let žiji v České republice a stav je takový,jaký je !!!
S pozdravem - Petrův ZDAR !!!
Jan Šlosr
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 28. led 2009 18:15:17


Zpět na obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron