rybolov na Žernosekách.

volná diskuse k tématu rybolovu a věcem s ním souvisejícím

rybolov na Žernosekách.

Příspěvekod j.djakov » úte 28. úno 2012 21:32:23

Dobrý den, vážení kolegové z MO.ČRS.Litoměřice, obracím se na Vás se žádostí o získání informací jak to bude letos či příští rok s rybolovem na Žernosekách ( pískovně ) v kempu, údajně je pozemek prodán betonárce a rybaření tam již nebude možné, s těmito dotazy se na náš výbor MO.ČRS.Teplice obrátilo již několik členů, když jsem se ptal jednoho Vašeho kolegy, tak mi to potvrdil. Potřeboval bych nějaké oficiální vysvětlení. Děkuji. Jednatel MO.Teplice-Djakov J. email-crs.mo.teplice@seznam.cz
j.djakov
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28. úno 2012 21:24:25

Re: rybolov na Žernosekách.

Příspěvekod Petr Růžek » čtv 29. bře 2012 12:39:32

Ano, asi kemp bude zrušen, ale pořád to není jisté záleží na tom jak se dohodne CS Beton s obcí Velké Žernoseky. A co bude s pozemkem taky nikdo neví. Jinak funguje kemp od Píšťan co má pan Cink.
Petr Růžek
Petr Růžek
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 07. říj 2008 11:39:27

Re: rybolov na Žernosekách.

Příspěvekod Petr Růžek » pon 02. dub 2012 9:47:40

Včera jsem se byl podívat jestli funguje kemp u pana Mikana pod CS Betonem a zatím je v provozu dokonce tam byli i 2 rybáři, ale bez úlovku.
Petr Růžek
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 07. říj 2008 11:39:27

Re: rybolov na Žernosekách.

Příspěvekod j.djakov » ned 15. dub 2012 20:53:05

Děkuji za informace k lovu ryb v kempu, chtěl bych se ještě zeptat jestli je možné získat klíč od závory na tzv. Botu, protože se mě na to ptalo několik rybářů ZTP, na našich revírech došlo rovněž k omezení vjezdu na několika sport. revírech ale klíče s povolením je dostupné všem členům SÚS ČRS, bez vyjímek, evidujeme již i několik členů jejichž domovskou organizací jsou Litoměřice. Jednatel - Djakov.
j.djakov
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28. úno 2012 21:24:25


Zpět na obecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron